Galeria QuickPic 4.7.4

Strona główna Android Grafika i fotografia Katalogowanie i udostępnianie zdjęć
Pobierz program
lub zeskanuj:

Galeria QuickPic to aplikacja, która może zastąpić nam systemowy program do obsługi galerii zdjęć. W dużej mierze skupia się nie na edycji, a możliwości zebrania w jednym miejscu jak największej ilość naszych fotografii i grafik.

Poza dostępem do zdjęć zgromadzonych w galerii telefonu Galeria QuickPic pozwala podpiąć wiele popularnych chmur i serwisów. Na liście znajdziemy między innymi takie usługi jak: Picasa, Google Drive, Dropbox, Flickr, OneDrive, Box, Amazon, Yandex, 500px, OwnCloud, czy też Samba. Z jej poziomu otworzymy nie tylko zdjęcia, ale również pliki wideo oraz gify.

Program pozwala także na prostą edycję, ale znajdziemy tu tylko podstawowe narzędzia takie jak przycinanie, czy też obracanie. Z poziomu aplikacji możemy uruchomić inną z posiadanych aplikacji do edycji zdjęć. W zamian oferuje spore możliwość zarządzania plikami. Wybrane galerie możemy ukrywać, bądź też zabezpieczać hasłem, zmieniać nazwy, przenosić kopiować czy też grupować według wybranych kategorii.

Pomimo sporej ilości możliwości interfejs aplikacji jest lekki i prosty w obsłudze. Jeżeli szukacie zamiennika dla systemowej galerii, warto sprawdzić Galeria QuickPic. Program jest dostępny za darmo.

© dobreprogramy

Publikacje powiązane

Dropbox zamyka Carousel i Mailboxa. Zobacz, czym je zastąpić

9
10.12.2015  •  Łukasz Maślanka

Mamy złe wiadomości dla użytkowników aplikacji Mailbox i Carousel. Będący ich właścicielem Drobpox poinformował, że w 2016 r. obie usługi zostaną zamknięte, a aplikacje mobilne znikną ze sklepu Google Play oraz AppStore. Firma chce się skupić na rozwijaniu swojego podstawowego produktu, czyli chmurowego dysku. Mailbox zostanie wyłączony 26 lutego 2016 r., a od 31 marca 2016 r. przestanie być dostępna aplikacja Carousel. Zespoły odpowiedzialne za rozwój obu usług zostaną przesunięte do innych zadań w Dropboxie. Niektóre z funkcji zamykanych usług będą wdrożone i szlifowane już w ramach…

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
Nikt nie napisał jeszcze komentarza, możesz być pierwszy!
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.   
Polecamy w WP TechnologieWP TechnologieNowość w Mapach Google. Nawigacja będzie skuteczniejsza