r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Gallery Doctor - Phone Cleaner 1.1.5.0

Strona główna Android Grafika i fotografia Katalogowanie i udostępnianie zdjęć

Gallery Doctor - Phone Cleaner pomaga w utrzymaniu porządku z naszymi zdjęciami. Analizuje galerie i dzieli zgromadzone tam grafiki na kilka kategorii, dzięki czemu łatwiej zarządzać ich usuwaniem.

Przy pierwszym uruchomieniu Gallery Doctor - Phone Cleaner prezentuje krótki poradnik. Warto się z nim zapoznać, tym bardziej że aplikacja w tle analizuje nasze zdjęcia. Te są dzielone domyślnie na 3 kategorie: złe (z defektem, rozmazane itp.), podobne oraz do oceny.

Przy każdej z grup możemy podejrzeć jakie pliki zostały zakwalifikowane do skasowania i zmienić ich oznaczenie. Dodatkowo w kategorii Photos for Review za pomocą gestów lewo/prawo decydujemy, które zdjęcia pozostają, a które są usuwane. Nawigacja nie powinna sprawiać nikomu problemu.

Sporą zaletą Gallery Doctor - Phone Cleaner jest darmowa dystrybucja oraz brak reklam i mikropłatności. Za darmo otrzymujemy proste i przydatne narzędzie, które pomoże nam zautomatyzować i usprawnić proces czyszczenia galerii naszego urządzenia.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
Nikt nie napisał jeszcze komentarza, możesz być pierwszy!
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.