Game Cloud 2.4.0.0

Strona główna Windows Akcesoria Inne akcesoria
Pobierz program
zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

Game Cloud to narzędzie dla graczy, które umożliwia przechowywanie zapisanych stanów rozgrywki w chmurze.

Game Cloud może pochwalić się bardzo przejrzystym interfejsem użytkownika. Został on podzielony na pięć zakładek, między którymi możemy się błyskawicznie przełączać, by dodać nowe gry do listy zsynchronizowanych plików, zapoznać się z bazą gier, rozpocząć czat, a także wysłać informacje do twórców aplikacji (np. raportując o błędach programu).

Dodawanie nowej gry do Game Cloud, której „sejwy” chcemy zapisać na serwerze, odbywa się w bezproblemowy sposób. Wystarczy podać tytuł produktu (np. FIFA 18), wybrać platformę (np. Steam, GOG lub Origin), wskazać folder z zapisanymi stanami rozgrywki, a następnie kliknąć przycisk „add game” widoczny u dołu ekranu.

Game Cloud pozwala na przechowywanie plików, których łączna waga nie przekracza 1 GB. Możemy uruchomić je na dowolnym komputerze. Oznacza to, że istnieje opcja rozpoczęcia rozgrywki np. na służbowym laptopie, a kontynuowania na domowym desktopie (o ile na obu zainstalowaliśmy daną grę).

Uwaga!

  • Game Cloud wymaga utworzenia darmowego konta użytkownika.
© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
Nikt nie napisał jeszcze komentarza, możesz być pierwszy!