Game Fire 6.3.3263.0

Strona główna Windows Narzędzia Narzędzia systemowe
Pobierz program
zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

Game Fire to bezpłatne oprogramowanie do optymalizowania systemu operacyjnego pod kątem gier komputerowych.

Narzędzie wpływa na przyśpieszenie uruchamiania i działania gier komputerowych, zwiększając płynność oraz stabilność podczas grania. Optymalizuje najważniejsze zasoby systemowe, w tym m.in.: procesor, system operacyjny, pamięć operacyjną i wirtualną.

Obsługa programu nie należy do najtrudniejszych. Wystarczy nacisnąć odpowiedni przycisk uruchamiający specjalny tryb, który dezaktywuje niepotrzebne usługi systemu i inne jego elementy, optymalizując przy tym pracę procesora i pamięci operacyjnej, a także zwiększając ich wydajność podczas grania.

Program wyświetla informacje o dokładnym użyciu zasobów procesora, systemu operacyjnego, pamięci operacyjnej i wirtualnej. Posiada również możliwość przywrócenia wszystkich ustawień do poprzedniego stanu, a także oferuje dostęp do menedżera zarządzania wszystkimi aplikacjami działającymi w tle. Na szczególną uwagę zasługuje również dodatkowe narzędzie służące do defragmentacji plików powiązanych z grami komputerowymi. Przyśpiesza ono uruchamianie gier oraz programów zainstalowanych na dysku twardym.

Uwaga!

  1. Kreator instalacji programu proponuje użytkownikowi instalację dodatkowych komponentów, którą jednak można pominąć.
© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
Ostatni Mohikanin   29 #4 12.04.2015 00:02

Na słabym sprzęcie pewnie i tak niewiele pomoże.

  #3 06.03.2015 15:40

Program nie jest niebezpieczny po prostu antywirusy tak na niego reagują bo jest programem który instaluje dodatki ale można je wyłaczyć przy wyborze instalacji
skan -> https://www.virustotal.com/pl/file/277242ede32df71293c34c22aae8adfed9a1b7e9d6dc9.../

michalswb   8 #2 12.04.2013 22:32

ohh, właśnie miałem to instalować, ale jednak wezmę pod uwagę pierwszy komentarz. Racja, zapomniałem, że jest takie coś jak Razer Game Booster.

Haron Night   2 #1 04.01.2013 12:17

Program jest zainfekowany, problematyczny i trudny do usunięcia.
Polecam do gier darmowy program Razer Game Booster pozdrawiam.