Game Fire Game Fire 6.4.3301.1

Strona główna Windows Narzędzia Narzędzia systemowe
Po​bierz program
zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

Game Fire to bezpłatne oprogramowanie do optymalizowania systemu operacyjnego pod kątem gier komputerowych.

Narzędzie wpływa na przyśpieszenie uruchamiania i działania gier komputerowych, zwiększając płynność oraz stabilność podczas grania. Optymalizuje najważniejsze zasoby systemowe, w tym m.in.: procesor, system operacyjny, pamięć operacyjną i wirtualną.

Obsługa programu nie należy do najtrudniejszych. Wystarczy nacisnąć odpowiedni przycisk uruchamiający specjalny tryb, który dezaktywuje niepotrzebne usługi systemu i inne jego elementy, optymalizując przy tym pracę procesora i pamięci operacyjnej, a także zwiększając ich wydajność podczas grania.

Program wyświetla informacje o dokładnym użyciu zasobów procesora, systemu operacyjnego, pamięci operacyjnej i wirtualnej. Posiada również możliwość przywrócenia wszystkich ustawień do poprzedniego stanu, a także oferuje dostęp do menedżera zarządzania wszystkimi aplikacjami działającymi w tle. Na szczególną uwagę zasługuje również dodatkowe narzędzie służące do defragmentacji plików powiązanych z grami komputerowymi. Przyśpiesza ono uruchamianie gier oraz programów zainstalowanych na dysku twardym.

Uwaga!

  1. Kreator instalacji programu proponuje użytkownikowi instalację dodatkowych komponentów, którą jednak można pominąć.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!