Game of Thrones - A Telltale Games Series

Strona główna Windows Gry Przygodowe
Pobierz program
zabezpiecz pobieranie

Game of Thrones - A Telltale Games Series to gra przygodowa stworzona na podstawie bestsellerowego serialu Gra o Tron wyświetlanego przez stację HBO. Akcja osadzona jest w świecie znanym z sagi Pieśni Lodu i Ognia autorstwa George’a R. R. Martina.

O co chodzi w Game of Thrones - A Telltale Games Series?

Game of Thrones - A Telltale Games Series zostało podzielone na sześć odcinków, w trakcie których mamy okazję poznać zupełnie nową historię szlachetnego rodu Forresterów z północnej części Westeros starającego się przetrwać w trakcie krwawej wojny pięciu królów. Warto dodać, że mamy tutaj do czynienia z w pełni licencjonowaną grą, dlatego też na ekranie zobaczymy wiernie odwzorowane sylwetki aktorów znanych z serialu telewizyjnego Gra o Tron.

Jak wygląda rozgrywka?

Pod względem mechaniki zabawy Game of Thrones - A Telltale Games Series jest nieskomplikowaną przygodówką z interfejsem point and click. Zadaniem gracza jest eksplorowanie lokacji i przeprowadzanie dialogów z napotkanymi postaciami. W toku kampanii trzeba dokonywać wyborów moralnych, które mają wpływ na losy bohaterów i dalszy przebieg opowieści.

Kto stworzył Game of Thrones - A Telltale Games Series?

Za przygotowanie Game of Thrones - A Telltale Games Series odpowiada studio Telltale Games, które ma na swoim koncie growe adaptacje The Walking Dead, The Wolf Among Us oraz wielu innych znanych tytułów.

Game of Thrones - A Telltale Games Series – podsumowanie informacji:

  • prosta gra przygodowa z interfejsem point and click
  • zupełnie nowa fabuła osadzona w świecie Gry o Tron
  • konieczność dokonywania wyborów moralnych
  • możliwość doprowadzenia do jednego z kilku zakończeń
  • dzieło studia odpowiedzialnego za The Walking Dead i The Wolf Among Us

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!