Game of Thrones: Conquest Game of Thrones: Conquest 4.5.476259

Strona główna Android Gry Strategiczne
Pobierz program
lub zeskanuj:

Game of Thrones: Conquest to nieskomplikowana gra strategiczna z elementami RPG osadzona w uniwersum znanym z Pieśni Lodu i Ognia autorstwa George’a R. R. Martina (w jej skład wchodzi oczywiście niesamowicie popularna Gra o Tron).

Gra na licencji książek i serialu

Za sprawą Game of Thrones: Conquest trafiamy więc do świata znanego nie tylko z kart powieści, ale także serialu telewizyjnego Gra o Tron, odwiedzając ponad 120 lokacji. Teatrem działań jest oczywiście Westeros, gdzie spotkamy doskonale znanych bohaterów (w trakcie rozgrywki na ekranie pojawiają się zdjęcia aktorów występujących w hicie emitowanym przez HBO), by wspólnie z nimi przeżywać zupełnie nowe przygody.

Prosta i wciągająca mechanika rozgrywki

Game of Thrones: Conquest nie wywraca gatunków RTS i RPG do góry nogami, dlatego też chcąc zdobyć upragnioną koronę trzeba wydobywać surowce, stawiać kolejne budynki, rekrutować armie i brać udział w coraz bardziej wymagających bitwach. Kolejne terytoria możemy zdobyć jednak nie tylko przy użyciu siły fizycznej, ale korzystając z innych rozwiązań, w tym chociażby poprzez nawiązywanie sojuszów czy stosowanie zagrań dyplomatycznych.

Co ciekawe, każde królestwo w Game of Thrones: Conquest ma własnego smoka. Po tym, jak wspomniane prehistoryczne gady przybyły do Westeros, można je hodować, a następnie wystawić do walki, by szybciej rozprawić się z przeciwnikami lub też ochronić swoje ziemie przed najeźdźcami.

Tryby gry

Warto dodać, że w Game of Thrones: Conquest możemy bawić się samemu, ale gra oferuje także multiplayer umożliwiający rywalizację oraz współpracę z innymi fanami Gry o Tron z całego świata.

Za darmo

Game of Thrones: Conquest wykorzystuje model biznesowy free-to-play. Grę można pobrać bezpłatnie, ale podczas zabawy natrafimy na możliwość kupowania dodatkowych przedmiotów za prawdziwe pieniądze.

Game of Thrones: Conquest – cechy:

  • gra osadzona w świecie znanym z powieści i serialu Gra o Tron
  • w pełni licencjonowana produkcja (wiernie odwzorowane lokacje, doskonale znani bohaterowie)
  • zróżnicowana rozgrywka (połączenie komputerowej gry fabularnej ze strategią czasu rzeczywistego)
  • tryb dla jednego i wielu graczy (możliwa rywalizacja i współpraca)
  • dostępna za darmo (zawiera mikropłatności)

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!