GameBoost GameBoost 3.1.11.2021

Strona główna Windows Narzędzia Narzędzia systemowe
Po​bierz program
zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

GameBoost to – zgodnie z tym, co sugeruje nazwa – program umożliwiający zwiększenie wydajności w grach komputerowych. Z narzędzia warto skorzystać również wtedy, gdy chcemy polepszyć działanie naszego peceta podczas korzystania z internetu.

GameBoost bazuje na innych produktach firmy PGWARE, takich jak GameGain i Throttle. Narzędzie zajmuje się przede wszystkim wyłączaniem zbędnych procesów, które działają w tle i niepotrzebnie wykorzystują cenne zasoby procesora, karty graficznej, pamięci RAM lub dysku twardego. Wprowadza tym samym bezpośrednie zmiany w rejestrze systemu operacyjnego i plikach systemowych, dzięki czemu niewątpliwie odczujemy poprawę wydajności.

GameBoost jest bardzo prosty w użyciu i posiada minimalistyczny, a przy tym nowoczesny interfejs użytkownika. Aplikacja sama dostosowuje ustawienia i zmiany w oparciu o konfigurację danego sprzętu (mowa zarówno o podzespołach, jak i o połączeniu sieciowym), dzięki czemu możemy nawet podwoić liczbę wyświetlanych klatek na sekundę w niektórych produkcjach.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!