GameGain GameGain 4.1.11.2021

Strona główna Windows Narzędzia Narzędzia systemowe
Pob​ierz program
zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

GameGain to łatwe w użyciu narzędzie, którego zadaniem jest optymalizacja systemu operacyjnego pod kątem jak najwyższej wydajności w grach.

Według zapewnień twórców program umożliwia optymalizację komputera, która pozwala osiągnąć w grach większą płynność obrazu (liczba klatek na sekundę). GameGain narzuca procesorowi takie nadawanie priorytetów, aby wybrane aplikacje - w tym przypadku gry - uzyskiwały dostęp do jak największej liczby rdzeni, co przekłada się na moc obliczeniową. Dzięki temu gry uruchamiają się i działają znacznie szybciej.

GameGain jest kompatybilny z większością wersji systemu operacyjnego Windows. Obsługa narzędzia jest banalnie prosta i ogranicza się do kliknięcia 'Optymize now' lub 'Restore' w celu przywrócenia domyślnych ustawień.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!