GameJackal Pro GameJackal Pro

Strona główna Windows Archiwum Programy archiwalne
Pobierz program

GameJackal Pro to specjalistyczne narzędzie stworzone z myślą o graczach komputerowych. Korzystając z niego nie będziemy musieli używać nośników CD/DVD wymaganych do uruchomienia większości najpopularniejszych tytułów.

Program w odróżnieniu od innych podobnych rozwiązań tego typu nie modyfikuje w żaden sposób ulokowanych na dysku plików gier, ani nie tworzy w systemie wirtualnych napędów, w których to normalnie montuje się obrazy nośników z grami. Tworzy on natomiast specjalne skróty do gier, których uruchamianie nie wymaga od użytkownika władania do napędu płyty z grą. Jedną z zalet korzystania z tego narzędzia jest znacznie szybsze uruchamianie gier.

GameJackal Pro obsługuje aktualnie zbiór kilkuset tytułów, a ich lista jest na bieżąco powiększana o nowe pozycje. Twórcy dodali do programu funkcję tworzenia profili dla różnych gier. Kreowane one mogą być z wykorzystaniem wbudowanego kreatora lub całkowicie ręcznie. W przypadku reinstalacji systemu użytkownik może łatwo stworzyć kopie wszystkich dostępnych profili. Inna ciekawa opcja to możliwość przydzielania do nich wybranych procesorów w systemach wieloprocesorowych. Dostęp do narzędzia opcjonalnie zabezpieczony może być hasłem.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!