r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

GameSave Manager 3.1 Build 455

Strona główna Windows Narzędzia Inne narzędzia

GameSave Manager to przydatne narzędzie dla fanów gier komputerowych, które pozwala wygodnie zarządzać tzw. save'ami (czyli zapisanymi na dysku stanami gier). Z jego pomocą łatwo stworzymy kopię zapasową save'ów, przywrócimy je lub przetransferujemy na inny komputer.

Galeria programu

Program oferuje olbrzymią bazę profili gier, głównie tworzonych przez społeczność użytkowników. Po uruchomieniu skanuje on zawartość dysku twardego i automatycznie wykrywa wszystkie zainstalowane w systemie gry. W przypadku niewykrycia narzędzie pozwala ręcznie wskazać lokalizację z grą. Przydatna okazuje się również opcja harmonogramu zadań, dzięki której program jest w stanie samoczynnie tworzyć backupy save'ów w wyznaczonym przez użytkownika terminie.

GameSave Manager obsługuje kompresję przy użyciu 7-zipa. Daje on także użytkownikowi możliwość umieszczenia jego zbioru save'ów na dowolnym serwerze FTP lub na webowych dyskach Dropbox, Google Drive lub SkyDrive. Narzędzie oferuje wsparcie dla platformy Steam.

Uwaga!

  1. Pełną listę obsługiwanych przez GameSave Manager gier znaleźć można na stronie producenta.
© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
Hitm3n   8 #2 30.07.2012 20:56

Program ciekawy, szukałem czegoś podobnego. Ogólnie polecam.

  #1 28.07.2012 15:03

Czy istnieje do tego programu spolszczenie?

r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.