r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Gameloft przypuszcza atak na Windows Phone 8

Strona główna Aktualności

O autorze

Miłośnik gier komputerowych, konsolowych i nowych technologii, zwłaszcza owoców azjatyckiej myśli technicznej. Recenzent, czasem doradca oraz fotograf, zawsze otwarty na innych ludzi. Filolog.

Microsoft wydał Windowsa 8, za moment na rynku pojawią się współpracujące blisko z systemem telefony na Windows Phone 8, a wielbiciele przenośnej rozrywki zadają sobie jedno ważne pytanie — czy będą mieli w co grać? Firma Gameloft, znana z wypuszczania swoich wersji różnych hitów (niekoniecznie na licencji) przygotowała się, aby ich również zadowolić. W najbliższym czasie dostaniemy aż 12 przystosowanych do pracy z WP8 pozycji.

To już na starcie więcej, niż do tej pory dostały urządzenia z Windows Phone 7 na pokładzie. Co prawda nie mówimy o grach zupełnie nowych, lecz w znacznej części odświeżonych wersjach tytułów obecnych już na innych platformach, takich jak iOS czy Android, niemniej lepszych graficznie i korzystających z dobrodziejstw platformy Xbox (osiągnięcia, rankingi, kontynuowanie gry na innym urządzeniu). Fani strzelanek pobawią się między innymi w N.O.V.A. 3 czy Modern Combat 4: Zero Hour, miłośnicy wyścigów dostaną grę Asphalt 7: Heat, piłki nożnej przenośne Real Soccer 2013, a kart — Poker for Prizes.

r   e   k   l   a   m   a
© dobreprogramy

Komentarze

r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.