Gamepad Map Gamepad Map 2.7.5

Strona główna Windows Akcesoria Sterowanie komputerem
Pobi​erz program
zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

Gamepad Map to program, dzięki któremu można dostosować kontroler (np. gamepad od Xboksa 360) w taki sposób, by za jego pomocą możliwe było zarządzanie wybraną aplikacją zainstalowaną na komputerze.

Narzędzie idealnie nadaje się przede wszystkim dla graczy. Pozwala na skonfigurowanie wszystkich kontrolerów przy użyciu tych samych ustawień lub dostosowanie każdego urządzenia osobno (przed rozpoczęciem operacji można "na sucho" przetestować funkcje programu za pomocą dostępnych suwaków bez konieczności podłączania kontrolera). Wszystkie ustawienia można łatwo importować lub eksportować do pliku XML.

Gamepad Map pozwala na jednoczesne podłączenie maksymalnie czterech kontrolerów, co może przydać się, gdy chcemy korzystać z kilku gamepadów do obsługi gier komputerowych lub programów.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!