reklama

Gamers Got Hearts — w ten weekend ruszy kolejna charytatywna wyprzedaż gier

Strona główna Aktualności

O autorze

Miłośnik gier komputerowych, konsolowych i nowych technologii, zwłaszcza owoców azjatyckiej myśli technicznej. Recenzent, czasem doradca oraz fotograf, zawsze otwarty na innych ludzi. Filolog.

Nie tylko Humble Bundle zbiera pieniądze na cele charytatywne, lecz także na naszym rodzimym poletku organizowane są akcje gromadzenia funduszy dla potrzebujących, a nie każdy może o tym wiedzieć. Krakowska firma G2A w zeszłym roku wystartowała z inicjatywą Save the Children Together, a kontynuowana ona będzie między innymi poprzez wyprzedaż gier Gamers Got Hearts, szykowaną już na najbliższy weekend.

Od godziny 10 w sobotę 15 lutego do kupienia w cyfrowej formie pojawi się szereg ciekawych tytułów za nie więcej jak 3,5 dolara każdy. Na pewno będą to Rogue Legacy, Sniper: Ghost Warrior Gold, Alien Rage Unlimited, Forced, Faster Than Light, Monaco oraz Papers Please. Akcja prowadzona we współpracy między innymi z platformą Desura, PayPalem oraz CI Games cały dochód ze sprzedaży przekazuje na rzecz fundacji Save the Children. A nawet więcej — G2A chwali się, że dzięki wsparciu innej organizacji pomocy potrzebującym, kwota zebrana w trakcie wyprzedaży zostanie pomnożona 16-krotnie. Ilość gier będzie ograniczona, akcja potrwa do ich wyczerpania.

Warto mieć na względzie, że dzieciom można pomóc nawet nic nie kupując. Wystarczy podzielić się informacją o zbiórce głównej w serwisach społecznościowych. Każde udostępnienie to dodatkowy jeden dolar. Szczegóły znajdziecie na stronie akcji.

© dobreprogramy

Komentarze

reklama
Polecamy w WP TechnologieWP TechnologieKosztuje prawie milion złotych rocznie. Aplikacja mObywatel oferuje bardzo mało