r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Games for Cats Hackaton — akcja robienia gier dla kotów

Strona główna Aktualności

Rzecz może się wydawać dziwna, ale gry dla kotów to coraz prężniej rozwijająca się gałąź elektronicznej rozrywki. Miłośnicy futrzaków są wszędzie i gracze niejednokrotnie aktywnie zachęcają do zabawy swoich podopiecznych, uruchamiając im przykładowo coś dotykowego na tablecie. Purina, popularny producent karmy dla zwierząt, stoi już za kilkoma specjalnymi aplikacjami, ale chce więcej — wkrótce w Los Angeles ruszy akcja Games for Cats Hackaton.

Chodzi o rywalizację (do wygrania łącznie 20 tysięcy dolarów) utrzymaną w stylu Game Jam, czyli przez weekend różnoracy niezależni deweloperzy spróbują stworzyć coś, co nie będzie zbyt miaukie i na dłużej przykuje uwagę milusińskich. Pierwsze koty za płoty, należy również zaznaczyć, bo wcześniej nie podejmowano takich inicjatyw. Niedawno w jednej z akcji Purina zachęcała do popisania się innowacyjnością w temacie wykorzystania technologii do opieki nad zwierzętami (także kontaktu zdalnego) czy również ułatwienia przeprowadzenia psich adopcji.

r   e   k   l   a   m   a
© dobreprogramy
r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Komentarze

r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.