reklama

Gamikaze - nowy portal dla graczy

Strona główna Aktualności

O autorze

Wystartował portal Gamikaze.pl - nowy serwis kierowany do wszystkich miłośników gier, zarówno konsolowych jak i komputerowych, zapowiadany przez nas podczas I zlotu czytelników dobrychprogramów. Portal dostępny jest obecnie w publicznej wersji beta, oficjalna premiera planowana jest już niebawem.

Gamikaze to aktualności ze świata elektronicznej rozgrywki, zapowiedzi nadchodzących hitów, recenzje świeżo wydanych tytułów, relacje z imprez, felietony o tematyce okołogrowej, wkrótce zaś także materiały multimedialne i testy sprzętu. Redakcja Gamikaze szczególny nacisk kładzie na integrację ze społecznością graczy. Służyć temu ma nie tylko forum oraz redakcyjne blogi, ale przede wszystkim organizacja imprez offline, takich jak wszelkiego rodzaju turnieje oraz zloty, również fanowskie.

Duży nacisk położony został na nieustanne poszerzanie bazy gier, w której gracze znajdą nie tylko podstawowe dane o poszczególnych tytułach, lecz również odnośniki do treści z danym produktem powiązanych, tych dostępnych zarówno na łamach serwisu, jak i w sieci. Rodzice odnajdą tu natomiast informacje o ograniczeniach wiekowych, dzięki czemu dobiorą rozrywkę bezpieczną dla swoich pociech.

Mamy nadzieję, że dzięki upublicznieniu wersji beta serwisu uda się zebrać cenne uwagi od graczy, które pozwolą stworzyć miejsce, gdzie wszyscy miłośnicy elektronicznej rozrywki czuć się będą doskonale - niezależnie od platformy sprzętowej oraz wieku.

© dobreprogramy
reklama

Komentarze

reklama