Gaming Keyboard Splitter Gaming Keyboard Splitter 1.2.0.2

Strona główna Windows Akcesoria Sterowanie komputerem
P​obierz program
zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

Gaming Keyboard Splitter to bardzo przydatne narzędzie stworzone z myślą o fanach rozgrywki wieloosobowej przy jednym komputerze.

W systemie operacyjnym Windows możemy podłączyć oczywiście wiele klawiatur, ale niestety są one traktowane jako to samo urządzenie, co uniemożliwia korzystanie z nich w grach komputerowych oferujących zabawę multiplayer w trybie lokalnym.

Problem można jednak rozwiązać dzięki aplikacji Gaming Keyboard Splitter, bo właśnie ona pozwala na stworzenie maksymalnie czterech wirtualnych kontrolerów Xbox 360, które będą otrzymywały dane wejściowe od wspomnianych klawiatur, co z kolei pozwoli nam rywalizować z członkami rodziny, przyjaciółmi lub znajomymi na tym samym pececie.

Gaming Keyboard Splitter wymaga zarezerwowania sporej ilości wolnego czasu, ale tylko w trakcie pierwszego uruchomienia, kiedy to zajmujemy się konfiguracją narzędzia. Możemy wówczas nie tylko sparować każdą podłączoną klawiaturę z gniazdem kontrolera, ale także przypisać funkcje gamepada do każdego przycisku klawiatury. Istnieje również opcja przygotowania predefiniowanych ustawień dla konkretnych gier.

Warto wspomnieć, że Gaming Keyboard Splitter wymaga zainstalowania sterownika kontrolera Xbox 360 firmy Microsoft w systemach operacyjnych Windows XP, Windows Vista oraz Windows 7. Właściciele nowszych wersji popularnych „okienek” muszą natomiast zainstalować wbudowane sterowniki, a następnie zrestartować komputer.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!