Gaming Wallpaper Gaming Wallpaper 3.2

Strona główna Android Personalizacja Tapety i motywy
Pobierz program
lub zeskanuj:

Jeśli szukasz tapety na pulpit lub ekran blokady smartfona lub tabletu, to powinieneś wiedzieć, że w tej aplikacji dostępnych jest ponad 100 tysięcy obrazów w rozdzielczości HD z najpopularniejszych gier wideo.

Twórcy opisywanego narzędzia udostępnili różnorodne tła zawierające grafiki z takich produkcji, jak: Call of Duty, Minecraft, Fortnite, Halo, Battlefield, The Last of Us, Assassin’s Creed, Grand Theft Auto V, League of Legends, World of Warcraft, DOTA 2, Overwatch, Fallout 4, Bioshock, Counter-Strike, Hitman, Diablo, The Legend of Zelda, Doom, Wiedźmin, PUBG, Clash of Clans i nie tylko.

Po wybraniu jednej z tapet wystarczy stuknąć w nią palcem, a następnie – o ile to konieczne – skorzystać z opcji kadrowania i ustawić tło jako tapetę lub grafikę na ekranie blokady; wybrane obrazy można dodawać do ulubionych i zapisywać w pamięci wewnętrznej urządzenia lub na karcie SD.

Warto wspomnieć, że twórcy udostępnili wyszukiwarkę, dzięki czemu nie musimy przeglądać wszystkich grafik, lecz możemy łatwo i szybko zlokalizować tła ze swojej ulubionej produkcji.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!