Gang Słodziaków II Gang Słodziaków II 1.0.10

Strona główna Android Gry Dla dzieci
Pobierz program
lub zeskanuj:

Gang Słodziaków II to aplikacja skierowana do młodszych użytkowników smartfonów i tabletów. Zawiera rozmaite gry i łamigłówki dla dzieci stanowiące połączenie nauki z zabawą.

Rozgrywka u boku sympatycznych bohaterów

Jak nietrudno się domyślić, w trakcie przygody towarzyszyć będą nam maskotki znane z sieci dyskontów Biedronka. W drugiej części Gangu Słodziaków dostępne są rozmaite przygody oraz gry, podczas których spróbujemy odblokować wszystkie Słodziaki. Trafiamy między innymi na łąkę, pod ziemię czy do zagajnika, by ułożyć puzzle, przejść przez labirynt, sadzić roślinki i nie tylko.

Różnorodne gry i zabawy

Co ciekawe, poszczególne zadania dostępne w Gangu Słodziaków II zostały skonstruowane w formie znanej z tekstowych gier przygodowych, w związku z czym dzieci muszą podejmować rozmaite decyzje mające wpływ na przebieg zdarzeń. Oprócz tego na chętnych czekają audiobooki, filmy i piosenki o Słodziakach. Na dodatek można skorzystać z filtru do selfie z przesympatycznymi bohaterami.

Dodatkowe informacje

Gang Słodziaków II zawiera także szczegółowe informacje o akcji Gang Słodziaków organizowanej przez Biedronkę. Z poziomu opisywanej aplikacji dowiemy się, jak zdobyć Słodziaki oraz książkę.

Najważniejsze cechy:

  • aplikacja powstała z inicjatywy sieci sklepów Biedronka
  • gry i zabawy dla najmłodszych
  • układanie puzzli, sadzenie roślin, przechodzenie labiryntu i nie tylko
  • rozmaite filmy, audiobooki i piosenki
  • za darmo

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!