Gangstar Vegas: World of Crime Gangstar Vegas: World of Crime 5.2.0p

Strona główna Android Gry Akcja i strzelanki
Pobierz program
lub zeskanuj:

Gangstar Vegas: World of Crime to czerpiąca garściami z Grand Theft Auto (GTA), popularna gra akcji stworzona przez znane z wielu popularnych tytułów studio Gameloft. Jak na typowy sandbox przystało, gra oferuje wątek fabularny i zestaw sporej ilości misji do wykonania w dowolnym, wybranym przez użytkownika momencie. W pozostałym czasie gracz może dowolnie eksplorować dostępną w grze metropolię.

O co chodzi w Gangstar Vegas?

W opisywanej grze, podobnie jak w pierwowzorze - kultowym GTA, wcielamy się w bohatera, którego zadaniem jest stawić czoła mafii i co ważne, przeżyć. W trakcie rozgrywki przyjdzie nam wykonać kilkadziesiąt misji, w rezultacie których zarobimy pieniądze. Te z kolei, możemy wydać w jednym z wielu dostępnych w grze sklepów. Twórcy Gangstar Vegas zadbali o lokacje, w których zaopatrzymy się w broń, ubrania, samochody, motocykle, a nawet samoloty czy łodzie.

Punkty doświadczenia naszego bohatera

Poza oczywistymi aspektami finansowymi wykonywanie kolejnych misji daje nam punkty doświadczenia dla naszego bohatera. Dzięki nim rozwiniemy takie jego cechy jak poziom życia, szybkość biegu, odporność na obrażenia itp. Co istotne, Gangstar Vegas umożliwia również ulepszanie dostępnych w grze broni czy pojazdów. Wymaga to jednak sporej ilości kasy oraz posiadania odpowiednich części.

Kluczowe cechy Gangstar Vegas:

  • popularna gra akcji wzorowana na GTA
  • typowy sandbox z olbrzymim światem
  • kilkadziesiąt misji do wykonania
  • system punktów doświadczenia bohatera
  • udoskonalanie przedmiotów w grze
  • za darmo, ale z mikropłatnościami

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!