Kody w Grach

Każdy z nas grając w gry komputerowe trafia na wirtualną ścianę... Moment w którym się po prostu zacinamy. Co byśmy nie zrobili wynik naszych działań będzie zły lub bardzo zły. Jak sobie radzić w takich sytuacjach? Wszystko zależy od naszych umiejętności, poziomu trudności lub pomysłowości. Każdy z nas ma swoje „ulubione” wirtualne ściany. Potworki które odpowiadają za zniszczenia wielu komputerowych myszek, klawiatur czy konsolowych padów. Misje stworzone przez samego szatana, komputerowe Termopile lub Dunkierka.

Będąc młodym piratem wyrosłem na dorosłego anty-pirata...

Ten tekst nie ma piętnować piractwa ani gloryfikować kupowania komercyjnego oprogramowania za wszelką cenę. Problem nielegalnego oprogramowania jest w pewnym sensie zakorzeniony w mojej generacji (mam na myśli urodzonych w latach 198x). Jako nastolatek tego pokolenia pamiętam jak w klasowym i koleżeńskim towarzystwie stygmatyzowano frajerów płacących za oprogramowanie. Jak wiemy powodów wtedy było wile: ceny kosmiczne w stosunku do kieszonkowego większości z nas, dostępność kopi nielegalnych była lepsza niż tych legalnych i wiele innych.

EA Need For Cash

Lubię Need For Speed……nie w zasadzie to lubiłem Need For Speed.

Nie dane było mi zagrać w dwie pierwsze części tej super produkcji(kiedyś to nadrobię). Ale już w trzecią i owszem. Nie zapomnę tych godzin spędzonych z kuzynem na wspólnym ściganiu. Rozpychaniu się łokciami przy jednej klawiaturze, zabawa w policjanta i uciekiniera na zmianę. Próby wykorzystania skrótów lub wykonywania niesamowitych skoków z wszystkiego co się do tego celu nadawało.

Sfinansuj swoją ulubioną stronę ?!

Jak mogliśmy nie dawno przeczytać akcja mojego prawie ulubionego „Big G” która ma na celu wsparcie twórców stron internetowych. Pozwalając internautom na odpłatne wyłączenie reklam oczywiście część z opłaty zostanie przekazana naszym milusińskim(twórcą interesujących nas stron). Każdy ma ich wiele dla jednych jest to forum jego kochanego BMW dla następnego wielki portal bez którego nie wyobraża sobie porannej kawy. Dla „Big G” zysk jest wielokrotnie większy po za prowizją otrzymuje dodatkowe informacje o nas o fanach.