Garden Gnome Carnage 1.4

Strona główna Windows Gry Zręcznościowe
Pobierz prog​ram
zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

Garden Gnome Carnage to darmowa propozycja trochę dla tych wszystkich, którzy mają dość marketingowego zamieszania wokół Gwiazdki, a przy okazji też z jakiegoś powodu nie darzą sympatią elfów. W tym bezpłatnym zręcznościowym projekcie należy powstrzymać posiadaczy spiczastych uszu przed masowym wrzucaniem prezentów do komina. W naszym ruchomym czerwonym bloku sobie tego po prostu nie życzymy.

Głównym bohaterem gry jest ogrodowy krasnal, który ufortyfikował sobie cały budynek, wpakował go na kółka, a potem przywiązał się do liny bungie, by samemu walczyć z ohydnie słodkim przeciwnikiem. Inwencji mu zdecydowanie nie zabrakło. Sterowanie opiera się na manewrowaniu budowlą na boki, aby uwiązanym antyherosem próbować zbijać kolejne fale elfów, wdrapujących się ochoczo po ścianach na samiutką górę.

Nie wiadomo dlaczego, ale zdają się nam pomagać czarne koty. Te po dotarciu do komina naprawiają ściany. Jest to o tyle ważne, że krasnal może wyrywać cegły ze ściany i używać ich jak granatów, ciskając we wroga. W chwilach zmasowanego ataku, kiedy do akcji zostaną posłane już latające jednostki w saniach, przyda się zaś wezwanie nalotu. Mamy ograniczoną liczbę udziału wsparcia, więc trzeba oszczędzać.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

pomysł, możliwości bohatera, poziom trudności
brak
ocena użytkownika
16.04.2016 21:16 • Recenzja do wersji 1.4

Bardzo fajna i klimatyczna gra zręcznościowa. Naszym celem jest eliminacja Elfów i innych kotów. Gra tylko z pozoru wygląda na taką łatwą. Sterujemy Krasnalem przymocowanym do komina i strącamy wszystkie Elfy. Dodatkowo możemy wykorzystać cegły, rakiety i latające wagony z Elfami. Plus za pomysł, sterowanie i możliwości bohatera i wersje portable. Poziom trudności odpowiedni, w grze nie można się nudzić. Emocje gwarantowane :)