r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Garden Manager 1.7.10

Strona główna Android Dom Inne programy dla domu

Garden Manager to aplikacja, która pomaga zarządzać pracami do wykonania w ogrodzie.

Po zainstalowaniu program nie wymaga wstępnej konfiguracji i od razu jest gotowy do pracy. Na ekranie głównym wyświetli się pole służące do dodawania przypomnień związanych z pracami ogrodowymi. U góry znajdziemy miejsce na wpisanie tekstu, np. nazwę rośliny, o którą musimy zadbać. Tutaj twórcy aplikacji pozostawili użytkownikom dużą swobodę i nazwy należy wpisywać ręcznie, brakuje zaś mechanizmu podpowiedzi. Każdy wpis możemy opatrzyć zdjęciem rośliny (ale nic nie stoi na przeszkodzie, by sfotografować np. miejsce w ogrodzie, w którym musimy wykonać drobne prace budowlane). Przydatną funkcją jest dodawanie przypomnień o oczekujących zadaniach. Możemy ustawić je jako cykliczne, np. dla wybranych dni tygodnia lub co miesiąc. Gdy zdefiniujemy alarm, aplikacja przypomni nam o pracy ogrodowej do wykonania we wskazanym czasie. Moduł przypomnień zawiera też całkiem długą listę czynności związanych z troską o ogród. To m.in. przesadzanie roślin, przycinanie gałęzi, sadzenie, użyźnianie gleby, podlewanie i wiele innych. To ułatwia proces zarządzania zadaniami, które czekają na nas w ogrodzie.

r   e   k   l   a   m   a

Gdy zakończymy dodawanie zadania, aplikacja zmieni treści na ekranie głównym i ujrzymy na nim prostokątne bloki z informacją, co i kiedy mamy zrobić. Po kliknięciu każdego z nich przejdziemy do menu edycji wpisu. Ten schemat nawigacji w aplikacji nie jest zbyt przejrzysty i zdarzają się trudności w poruszaniu się między poszczególnymi kategoriami z informacjami. Warto też dodać, że w aplikacji znajdziemy też wyszukiwarkę sklepów ogrodniczych w okolicy. Jest to bardzo proste narzędzie i po kliknięciu odsyła do Map Google, w których wyświetli się lista sklepów z artykułami ogrodniczymi.

Program jest dostępny za darmo, ale wyświetla reklamy. Można się ich pozbyć, płacąc nieco ponad 3 zł.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
Nikt nie napisał jeszcze komentarza, możesz być pierwszy!
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.