Garden Planner Garden Planner 3.7.76

Strona główna Mac Dom Aranżacja wnętrz i ogrodów
Pobierz program

Garden Planner to prosty w obsłudze program do projektowania ogrodu, w którym można stworzyć ogród dekoracyjny lub zaplanować układ przydomowych grządek, a także wygenerować specjalny raport zawierający niezbędne informacje o roślinach i wszystkich innych obiektach, znajdujących się w projekcie.

Wszystkie czynności wykonujemy przeciągając obiekty z palety na plan ogrodu. Wystarczy wybrać odpowiednią roślinę lub element konstrukcyjny z bocznego panelu i wstawić go w dowolnym miejscu na rysunku. Program ma ogromną bazę, zawierającą różne drzewa, kwiaty, warzywa, krzewy dekoracyjne i owocowe, płoty, domki ogrodowe oraz nawierzchnie.

Każdy wstawiony element graficzny możemy dowolnie obracać, powielać, powiększać i pomniejszać, a także zmieniać dowolnie jego kształty. W zasobach programu nie mogło również zabraknąć narzędzi do wstawiania różnego rodzaju tekstów, drukowania w wysokiej rozdzielczości oraz wbudowanego okna do podglądu gotowego projektu.

Garden Planner umożliwia eksportowanie projektu do pliku graficznego (JPEG, PNG), a utworzony raport zawierający spis wszystkich obiektów możemy wydrukować lub zapisać w formacie CSV lub TXT. Program pozwala też na tworzenie własnej biblioteki gotowych elementów.

Garden Planner w wersji próbnej działa przez 15 dni bez ograniczeń. Na wydrukach zostanie umieszczony znak wodny.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!