GardenPuzzle 1.40

Strona główna Windows Dom Aranżacja wnętrz i ogrodów
Pobierz program
zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

GardenPuzzle to innowacyjne oprogramowanie przeznaczone do projektowania ogrodów. Aplikacja dostępna jest do pobrania w wersji instalacyjnej lub bezpośrednio do uruchomienia z poziomu przeglądarki internetowej. Wersja do pobrania nie wymaga stałego dostępu do Internetu, a wszystkie utworzone w nim projekty są zapisywanie na dysku twardym. Natomiast w wersji przeglądarkowej wszystkie dzieła zapisywane są na serwerze producenta i mogą być publikowane na łamach serwisu.

Projektowanie ogrodów w programie jest bardzo proste i co najważniejsze sprawia ogromną przyjemność. Interfejs składa z wygodnego w obsłudze edytora do tworzenia ogrodów, a także z bocznego panelu zawierającego gotowe obiekty 3D, w tym rośliny, akcesoria i różne nawierzchnie. Warto dodać, że edytor umożliwia też projektowanie ogrodów w trybie 2D.

Podczas projektowania wybieramy odpowiedni tryb wyświetlania, scenerię i następnie za pomocą metody „przeciągnij i upuść”, przenosimy wybrane przez nas obiekty. GardenPuzzle posiada ogromną bazę gotowych elementów graficznych, wśród których znajdziemy różne rodzaje nawierzchni, roślin (krzewy, pnącza, różaneczniki, byliny, drzewa), a nawet dodatkowe elementy – domki ogrodowe, altanki, pawilony, stoły, krzesła oraz płoty.

Oprócz tego program pozwala określić warunki panujące w ogrodzie. Wybieramy odpowiedni rodzaj gleby (odczyn, żyzność i wilgotność) oraz strefę klimatyczną. Ponadto GardenPuzzle umożliwia również wydrukowanie gotowego projektu, a także posiada opisy niektórych roślin znajdujących się w bazie danych.

Uwaga!

  1. Program GardenPuzzle dostępny jest w wersji próbnej i pozwala na 30 dni darmowego testowania. Posiada również ograniczenia w postaci zmniejszonej ilości roślin w bazie danych programu, a także wyłączonej funkcji do wizualizacji czterech pór roku.
  2. Program do poprawnej pracy wymaga zainstalowanego środowiska Adobe Air, które można pobrać w dziale PROGRAMY -> Dodatki -> Rozszerzenia programów
© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
Shaki81 MODERATOR BLOGA  39 #6 29.02.2016 15:30

Dla zapaleńców dbającycych o ogród może to i jakaś sensowna odpowiedź, bo dla zapaleńców puzzli to raczej nie:)

Dementor   38 #5 11.01.2016 19:45

@Eustachy1235468838929 (niezalogowany): to już lepiej znaleźć na google, stronę z układaniem puzzli. A nie bawić się w takie coś.

  #4 03.09.2015 10:49

Dziecinada.. Tragedia!! Lepiej wziąć ołówek i samemu rozrysować!

  #3 17.10.2014 12:28

@U. (niezalogowany):

  #2 24.02.2014 17:35

Naprawdę fajne. Polecam. Daję dziesięć gwiazdek!

  #1 28.10.2012 00:09

Bardzo miła zabawa "projektowanie ogrodów" odprężenie , odreagowanie stresu , przyjaźń porady itp. Jest kilka nieprawidłowości o których już pisałam. Mam nadzieję ze to kiedyś zmieni się dlatego zapłaciłam za konto aktywacyjne i czekam na aktywację. Pan Marek Rafalowicz jest inteligentny, koleżeński i bardzo stara się jak może z ulepszeniem tej zabawy która niejednokrotnie staje się pomocna we własnym ogrodzie. To moje zdanie i dzięki w imieniu nas Gardenek.