r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Gardenphilia Designer 2.1

Strona główna Mac Dom Aranżacja wnętrz i ogrodów

Gardenphilia Designer to polski program do projektowania ogrodów i terenów zielonych. Program umożliwia kompleksowe wykonanie projektu i pozwala przygotować koncepcyjny rzut z góry, wizualizację 3D, projekt techniczny oraz zestawienie roślin i materiałów użytych w projekcie.

Galeria programu

Gardenphilia Design zawiera bazę 7200 tysięcy roślin w postaci akwarelowych, ręcznie malowanych tekstur. Przy zmianie daty i pory dnia potrafi zademonstrować, jak ogród będzie wyglądał w różnych porach roku i gdzie będzie zacieniony o konkretnej porze dnia. Interfejs programu jest bardzo intuicyjny i pozwala szybko i łatwo przygotować projekty terenów zielonych. W czasie rzeczywistym można symulować także wzrost roślin.

Program w pełnej wersji ma możliwość importowania plików w formatach COLLADA DAE (między innymi ze Sketchupa), 3DS i OBJ. Moduł rysowania pozwala w projektach umieszczać także małe formy architektoniczne.

Wersja demonstracyjna programu dostępna jest jako darmowy zakup (po przejściu przez formularz ukaże się odnośnik do pobrania). Można z niej korzystać po zalogowaniu na konto testowe (login: test, hasło: test). Program w wersji demonstracyjnej pozwala utworzyć tylko jeden projekt i pokazuje znak wodny na grafikach. By uruchomić program potrzebne jest środowisko Adobe AIR.

Program można też przetestować online na stronie producenta.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
Nikt nie napisał jeszcze komentarza, możesz być pierwszy!
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.