Gardenscapes Gardenscapes 5.1.0

Strona główna Android Gry Logiczne i karciane
Pobierz program
lub zeskanuj:

Gardenscapes to coś więcej niż kolejna gra logiczna, w której musimy połączyć ze sobą trzy elementy, bowiem autorzy duży nacisk położyli na fabułę.

Zadaniem gracza jest renowacja ogrodu i poznanie jego tajemnic. Poszczególne informacje na temat wydarzeń poznajemy oglądając przerywniki filmowe i słuchając dialogów. Niekiedy jesteśmy wyłącznie biernym obserwatorem tego, co aktualnie dzieje się na ekranie, innym razem bohaterowie niezależni zwracają się bezpośrednio do naszej postaci.

Gardenscapes bazuje na klasycznych rozwiązaniach gatunku „połącz trzy”, a więc rola gracza sprowadza się do umieszczania obok siebie trzech identycznych obiektów, np. kwiatów czy owoców. Pomiędzy kolejnymi etapami tego typu możemy także zajmować się innymi czynnościami. Jedna z nich polega na dekorowaniu ogrodu, inna wymaga sadzenia roślin.

Gardenscapes korzysta z modelu biznesowego free-to-play. Gra jest dostępna do pobrania za darmo, ale oferuje mikropłatności, dzięki którym możemy nabyć rozmaite przedmioty za prawdziwe pieniądze.

Warto wspomnieć, że Gardenscapes nie wymaga stałego połączenia z internetem. Rozgrywkę można prowadzić również w trybie offline.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!