Garmin Express Garmin Express 7.3.1.0

Strona główna Windows Obsługa urządzeń mobilnych Pakiety oprogramowania
Pobi​erz program
zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

Garmin Express to oficjalna aplikacja do zarządzania nawigacjami GPS firmy Garmin. Pozwala aktualizować mapy nawigacji, dzielić się nowościami ze społecznością w ramach Garmin Connect, rejestrować urządzenia, by łatwiej realizować ich gwarancje w przypadku usterki, a nawet aktualizować mapy pól golfowych.

Interfejs aplikacji zorganizowany został w formie minimalistycznego kreatora. Dzięki temu, po podłączeniu urządzenia, dodaniu go do listy obsługiwanych nawigacji i następnie wybrania czynności, jaką chcemy wykonać, cała operacja zostanie przeprowadzona w taki sposób, by nie pominąć żadnego istotnego elementu.

Program cechuje się niskimi wymaganiami systemowymi, zatem o ile dysponujemy odpowiednim systemem operacyjnym, aplikacja powinna sprawnie działać w praktyce niezależnie od konfiguracji komputera. Aktualizując mapy może okazać się, że zapotrzebowanie na miejsce na dysku jest spore – nawet kilkanaście gigabajtów.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!