r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Garmin Express 6.0.0

Strona główna Windows Obsługa urządzeń mobilnych Pakiety oprogramowania
Pobierz program przy pomocy Asystenta pobierania zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

Garmin Express to oficjalna aplikacja do zarządzania nawigacjami GPS firmy Garmin. Pozwala aktualizować mapy nawigacji, dzielić się nowościami ze społecznością w ramach Garmin Connect, rejestrować urządzenia, by łatwiej realizować ich gwarancje w przypadku usterki, a nawet aktualizować mapy pól golfowych.

Galeria programu

Interfejs aplikacji zorganizowany został w formie minimalistycznego kreatora. Dzięki temu, po podłączeniu urządzenia, dodaniu go do listy obsługiwanych nawigacji i następnie wybrania czynności, jaką chcemy wykonać, cała operacja zostanie przeprowadzona w taki sposób, by nie pominąć żadnego istotnego elementu.

Program cechuje się niskimi wymaganiami systemowymi, zatem o ile dysponujemy odpowiednim systemem operacyjnym, aplikacja powinna sprawnie działać w praktyce niezależnie od konfiguracji komputera. Aktualizując mapy może okazać się, że zapotrzebowanie na miejsce na dysku jest spore – nawet kilkanaście gigabajtów.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
Nikt nie napisał jeszcze komentarza, możesz być pierwszy!
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.