r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Gazeta.pl LIVE 1.2.1.0

Strona główna Windows Phone Biuro

Gazeta.pl LIVE to oficjalna aplikacja Gazeta.pl. Dzięki niej użytkownik jest stale informowanych o najświeższych wiadomościach lokalnych, z kraju, ze świata, sportu, biznesu oraz innych kategorii.

Aplikacje jest podzielona na 5 kolumn. W pierwszej kolumnie znajdują się najświeższe doniesienia, które są aktualizowane przez aplikacje automatycznie. Następne kolumny to po kolei: newsy ze świata, sport, biznes i kategorie. W aplikacji tej można dowolnie poustawiać kolejność wariantów po wybraniu „ustawienia kategorii”.

Czytanie wiadomości odbywa się w aplikacji. Nie można zmienić wielkości czcionki, ani obrócić ekran do pozycji poziomej. Pod artykułem znajdują się komentarze, które wyświetlają się w aplikacji, jednak jeżeli użytkownik chce skomentować post, to zostaje przeniesiony do mobilnej strony gazeta.pl. Na dolnej belce znajduje się przycisk udostępniania w sieciach społecznościowych.

Aplikacja domyślnie wyświetla powiadomienia w tle o najważniejszych sensacjach.

Każdą kategorię można przyczepić do ekranu głównego jako kafelek w trzech rozmiarach. Na kafelku średnim i dużym jest wyświetlana najnowsza informacja.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
Nikt nie napisał jeszcze komentarza, możesz być pierwszy!
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.