Gazeta.pl LIVE 3.5.11

Strona główna iOS Wiadomości Aktualności
Pobierz program
lub zeskanuj:

Gazeta.pl LIVE to oficjalna aplikacja mobilna portalu internetowego Gazeta.pl. Znajdziemy w niej najnowsze informacje z Polski (w tym z 20 wydań lokalnych) oraz ze świata, skorzystamy także z alertów, które poinformują o pilnych zdarzeniach oraz newsach.

Program jest bardzo prosty w obsłudze, a jego szata graficzna dopasowana jest do płaskiej stylistyki systemu iOS. Znajdziemy w nim informacje z następujących kategorii: Wiadomości, Weekend, Sport, Biznes, Styl Życia, Technologie, Rozrywka, Moto, Top Wideo oraz informacje lokalne.

Teksty w aplikacji wyświetlane są w formie kart i opatrzone zdjęciami w jakości HD. Każdy materiał możemy skomentować i przejrzeć dyskusję, a także udostępnić za pomocą innych programów.

Program oferuje też wysyłanie powiadomień. Użytkownik może skonfigurować, które informacje (np. tylko ważne) będą wyświetlane w formie powiadomień aplikacji.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
Nikt nie napisał jeszcze komentarza, możesz być pierwszy!
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.   
Polecamy w WP TechnologieWP TechnologieSprawdź, czy możesz być astronautą. Ten test oblali nawet najlepsi