r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Gazeta.pl LIVE Wiadomości 2.5.4

Strona główna Android Wiadomości Aktualności

Gazeta.pl LIVE Wiadomości to aplikacja portalu internetowego Gazeta.pl, dostarczająca najnowszych informacji: z Polski (w tym lokalnych) oraz ze świata.

Program jest bardzo prosty w obsłudze i oferuje sporo możliwości konfiguracji zgodnie z preferencjami użytkownika. W aplikacji znajdziemy strumień najnowszych informacji, wraz z charakterystycznym paskiem (znanym np. z anten stacji telewizyjnych), na którym wyświetlane są newsowe flesze. Domyślnie na ekranie głównym programu wyświetlane są informacje w kategoriach: Live, Życie i styl oraz z wybranego miasta w Polsce. Tę kolejność można jednak zmienić w ustawieniach programu, przesuwając kategorie. Do wyboru są następujące bloki informacyjne: Wiadomości, Weekend, Biznes, Sport, Gwiazdy i Rozrywka, Kobieta, Dziecko, Facet, Technologie, Wideo oraz Bez Komentarza. Każdą z kategorii można przesunąć tak, aby była wyświetlana na pasku głównym w programie.

r   e   k   l   a   m   a

Aplikacja wyświetla treści w formie kart, opatrzonych zdjęciami wysokiej jakości. Treści można wygodnie udostępniać, korzystając z dużego przycisku widocznego w prawym dolnym rogu ekranu.

W Gazeta.pl LIVE Wiadomości możemy też zdecydować o rozmiarze czcionki, a także, czy filmy dołączone do newsów mają być automatycznie odtwarzane.

© dobreprogramy

Publikacje powiązane

Nowa aplikacja Gazeta.pl LIVE na Androida: jest szybciej, płynniej i ładnie dla oka

83
OPROGRAMOWANIE 09.06.2016 | Łukasz Maślanka

Aplikacja Gazeta.pl LIVE Wiadomości na urządzenia z Androidem doczekała się sporej aktualizacji. Program ma nową szatę graficzną, działa bardziej płynnie, jego twórcy oddali też użytkownikom sporo narzędzi, dzięki którym można dopasować go do własnych oczekiwań. Na liście nowości w aplikacji, wskazanej w sklepie Google Play, wydawca programu Agora chwali się, że Gazeta.pl LIVE Wiadomości stała się lżejsza, szybsza i bardziej stabilna. Po testach programu możemy potwierdzić: działa sprawnie, płynnie i bez zarzutu, czyli tak, jak powinno być. To duża zmiana na plus w porównaniu ze starszą…

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
Nikt nie napisał jeszcze komentarza, możesz być pierwszy!
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.