Gazeta.pl LIVE Wiadomości Gazeta.pl LIVE Wiadomości 2.6.4

Strona główna Android Wiadomości Aktualności
Pobierz program
lub zeskanuj:

Gazeta.pl LIVE Wiadomości to aplikacja portalu internetowego Gazeta.pl, dostarczająca najnowszych informacji: z Polski (w tym lokalnych) oraz ze świata.

Program jest bardzo prosty w obsłudze i oferuje sporo możliwości konfiguracji zgodnie z preferencjami użytkownika. W aplikacji znajdziemy strumień najnowszych informacji, wraz z charakterystycznym paskiem (znanym np. z anten stacji telewizyjnych), na którym wyświetlane są newsowe flesze. Domyślnie na ekranie głównym programu wyświetlane są informacje w kategoriach: Live, Życie i styl oraz z wybranego miasta w Polsce. Tę kolejność można jednak zmienić w ustawieniach programu, przesuwając kategorie. Do wyboru są następujące bloki informacyjne: Wiadomości, Weekend, Biznes, Sport, Gwiazdy i Rozrywka, Kobieta, Dziecko, Facet, Technologie, Wideo oraz Bez Komentarza. Każdą z kategorii można przesunąć tak, aby była wyświetlana na pasku głównym w programie.

Aplikacja wyświetla treści w formie kart, opatrzonych zdjęciami wysokiej jakości. Treści można wygodnie udostępniać, korzystając z dużego przycisku widocznego w prawym dolnym rogu ekranu.

W Gazeta.pl LIVE Wiadomości możemy też zdecydować o rozmiarze czcionki, a także, czy filmy dołączone do newsów mają być automatycznie odtwarzane.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!