GazetaPraca.pl - oferty pracy GazetaPraca.pl - oferty pracy 1.0.0.1

Strona główna Windows Phone Dom
Pobierz program
lub zeskanuj:

GazetaPraca.pl - oferty pracy to oficjalna aplikacja jednego z najpopularniejszych serwisów do poszukiwania pracy w naszym kraju. Jej autorzy nie poszli na łatwiznę i przygotowali zestaw narzędzi, który znacząco ułatwia odnalezienie interesujących nas ofert.

Ekran główny aplikacji składa się z 4 części. Pierwsza z nich prezentuje skróty do pozostałych. Znajdziemy na nie wyszukiwarkę ofert, historię naszych zapytań, oferty zapisane oraz powiadomienia. Mechanizm wyszukiwania pozwala skorzystać z kilku różnych kryteriów. Możemy ręcznie wpisać jakie stanowiska nas interesują, określić branżę, czy też lokalizację.

W opcjach zaawansowanych znajdziemy możliwość sprecyzowania typu pracy (staż, pełen etat itp.), typu ogłoszenia oraz daty dodania oferty. Ogłoszenia możemy dodawać do aktówki, bądź też przypiąć do ekranu start jako kafelek. Na dolnej belce widnieje także skrót do strony www.

Niestety aplikacja nie posiada modułu rekrutacji, tak więc sprawdza się głównie jako narzędzie do wyszukiwania ofert. Rolę tę spełnia dobrze. Umożliwia szybkie wyszukiwanie oraz śledzenie ogłoszeń. Dostępna jest za darmo.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!