r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Gbrainy

Strona główna Windows Gry Logiczne i karciane
Pobierz program Asystent pobierania włączony zabezpiecz pobieranie

Nieciekawa pogoda za oknem sprzyja licznym rozrywkom umysłowym. Dla lubiących główkować przed komputerem niezależni deweloperzy przygotowali bezpłatny zestaw zadań Gbrainy, na który składa się wiele wyzwań w kilku kategoriach. Mierzony jest oczywiście czas udzielanych odpowiedzi, a prosto opisane teksty nauczą także przy okazji niejednego angielskiego słówka. Podstawy języka wystarczą, by grę zrozumieć.

Galeria programu

Możemy udzielać odpowiedzi na pytania w ramach całego ich zestawu lub zdecydować na jedną z wybranych kategorii. Przy logicznych sprawdzimy się w temacie ogólnego rozumowania oraz myślenia. W obliczeniach wyjdzie, jak tam u nas z arytmetyką. Do tego dochodzą zaś jeszcze ćwiczenia pamięci plus analogie słowne, czyli skojarzenia. Co dobre, zagadki można eksportować do formatu PDF i wydrukować sobie na później.

Program oferuje przejrzystą i przyjazną dla oka szatę graficzną. Rozgrywkę można w dowolnej chwili zatrzymać, a potem wznowić. Projekt oferuje ponadto statystyki z wykresami, by gracz mógł sprawdzić, w czym faktycznie się umysłowo podszkolił oraz jakie poczynił postępy na przestrzeni pewnego okresu czasu. Do wyboru są ponadto skórki interfejsu, jak również kilka poziomów trudności wyzwań, by się nie irytować.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
Nikt nie napisał jeszcze komentarza, możesz być pierwszy!
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.