reklama

Gdy Gran Turismo 6 pojawi się na PlayStation 4, być może będzie to wtedy już GT7

Strona główna Aktualności

O autorze

Miłośnik gier komputerowych, konsolowych i nowych technologii, zwłaszcza owoców azjatyckiej myśli technicznej. Recenzent, czasem doradca oraz fotograf, zawsze otwarty na innych ludzi. Filolog.

Wyścigi Gran Turismo 6 pojawią się w sklepach 6 grudnia, oferując szereg wyzwań oraz samochody stworzone wyjątkowo na potrzeby gry przez zespoły projektowe najbardziej znanych producentów aut, w ramach programu Vision GT (chodzi między innymi o stajnie Alfa Romeo, Aston Martin czy Mercedes-Benz). Zapatrujący się na nabycie PlayStation 4 pewnie chcieliby od razu móc sprawdzić tytuł też na konsoli nowej generacji, ale twórcy z Polyphony Digital mówią, że tu gracze będą musieli poczekać. Być może nawet tyle, iż ostatecznie na PS4 dostaną po prostu już Gran Turismo 7.

Szef studia Kazunori Yamauchi podkreśla, że jak najbardziej myśli o przeniesieniu najnowszej odsłony marki na silniejszy sprzęt, ale najpierw trzeba dokończyć obecną wersję, a potem zastanowić się nad ulepszeniami w nowej. Wiadomo, że deweloperom nigdy się nie śpieszyło, więc możliwie, iż po kilku(nastu) miesiącach prac nad dziełem na bazie GT6 sensowniej będzie wydać projekt z 7 w tytule, bowiem tak wiele się zmieni.

© dobreprogramy

Komentarze

reklama