r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Gdy Gran Turismo 6 pojawi się na PlayStation 4, być może będzie to wtedy już GT7

Strona główna AktualnościROZRYWKA

Wyścigi Gran Turismo 6 pojawią się w sklepach 6 grudnia, oferując szereg wyzwań oraz samochody stworzone wyjątkowo na potrzeby gry przez zespoły projektowe najbardziej znanych producentów aut, w ramach programu Vision GT (chodzi między innymi o stajnie Alfa Romeo, Aston Martin czy Mercedes-Benz). Zapatrujący się na nabycie PlayStation 4 pewnie chcieliby od razu móc sprawdzić tytuł też na konsoli nowej generacji, ale twórcy z Polyphony Digital mówią, że tu gracze będą musieli poczekać. Być może nawet tyle, iż ostatecznie na PS4 dostaną po prostu już Gran Turismo 7.

Szef studia Kazunori Yamauchi podkreśla, że jak najbardziej myśli o przeniesieniu najnowszej odsłony marki na silniejszy sprzęt, ale najpierw trzeba dokończyć obecną wersję, a potem zastanowić się nad ulepszeniami w nowej. Wiadomo, że deweloperom nigdy się nie śpieszyło, więc możliwie, iż po kilku(nastu) miesiącach prac nad dziełem na bazie GT6 sensowniej będzie wydać projekt z 7 w tytule, bowiem tak wiele się zmieni.

r   e   k   l   a   m   a
© dobreprogramy

Komentarze

Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.