r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Gdzie jest moja paczka 1.3.3.0

Strona główna Windows Phone Akcesoria

Gdzie jest moja paczka to aplikacja najlepsza w swojej kategorii, której nazwa mówi sama za siebie. Dzięki niej można śledzić przesyłki od niemalże wszystkich firm spedycyjnych.

Obecnie aplikacja może pochwalić obsługą następujących firm: Poczta Polska, DHL, TNT, K-EX, OPEK, DPD, Siódemka, UPS, GLS, DB Schenker, Patron Service, Raben, PEKAES, FedEx, InPost, GEFCO, X-press, JAS-FBG i Paczka w Ruch-u.

r   e   k   l   a   m   a

Po wpisaniu numeru paczki, który znajdziemy zazwyczaj na liście przewozowym lub informacjach od nadawcy, i wybraniu spedytora, szczegółowe informacje o przesyłce zostaną pobrane z serwera wybranej firmy. Paczkę można śledzić bezpośrednio z aplikacji i ustawić tak, aby otrzymywać powiadomienia, gdy stan ulegnie zmianie. Aplikacja posiada historię śledzeń i listę aktualnych paczek, które są obserwowane.

Bardzo przydatną opcją jest dodanie śledzonej przesyłki, jako kafelka przypiętego do ekranu głównego. Umożliwia to jeszcze szybsze i prostsze obserwowanie paczek.

Z ciekawszych opcji warto wspomnieć o skanowaniu kodu kreskowego bezpośrednio z aplikacji i wyświetlanie na mapie aktualnego miejsca, gdzie znajduje się, według danych firmy przewozowej, paczka. Dodatkowo istnieje opcja wyłączenia powiadomień o przesyłce w nocy.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
Nikt nie napisał jeszcze komentarza, możesz być pierwszy!
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.