r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Gearbox potwierdza, że odświeży gry z serii Homeworld

Strona główna AktualnościROZRYWKA

Seria strategii kosmicznych Homeworld, chociaż ostatnia gra z niej pojawiła się w 2003 roku, ma rzeszę swoich wiernych fanów. Kiedy bankrutowało THQ, miłośnicy marki zbierali fundusze na jej odkupienie, ale niestety zgromadzone środki nie wystarczyły, żeby nabyć do niej prawa. Ostatecznie trafiła ona w ręce Gearbox Software, które zapewniło, że Homeworld nie zginie. Potwiedzono oficjalnie plany odświeżenia części pierwszej oraz drugiej.

Studio bierze się za udoskonalenie graficzne obu tytułów, aby w oprawie godnej naszych czasów zdobyły serca jeszcze większej rzeszy graczy. Ich przygotowanie zajmie jednak zespołowi trochę czasu, więc na przeczekanie stare Homeworldy zostaną udostępnione w cyfrowej dystrybucji, zapewne za skromne pieniądze. Po cichu wspomina się o wsparciu dla fanowskich modyfikacji w przypadku powstających odświeżonych wersji, ale z drugiej strony, która zrobiona przez Gearbox gra umożliwiała ostatecznie grzebanie w plikach, pomimo takich zapowiedzi?

r   e   k   l   a   m   a
© dobreprogramy

Komentarze

r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.