GeeTeeDee GeeTeeDee 0.2.642

Strona główna Windows Dom Organizery osobiste
Pob​ierz program
zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

GeeTeeDee to nowoczesna i darmowa aplikacja, której zadaniem jest zarządzanie listą zadań do wykonania. Użytkownik może dodawać dowolną ilość pozycji do wykonania, grupować je w kategorie, a w razie potrzeby również wyeksportować wszystkie dane do pliku tekstowego.

Program chociaż może nie oferuje zbyt bogatej funkcjonalności to i tak stanowi bardzo ciekawą propozycję dla osób lubiących organizować swój czas. Jego największym atutem jest stworzony w oparciu o bibliotekę Qt, bardzo dopracowany i przejrzysty interfejs graficzny wspierający metodę "przeciągnij-i-upuść". W jego obrębie znajdziemy opcje pozwalające tworzyć nowe zadania wraz z krótkimi notatkami i planowanym terminem wykonania, kreować kategorie zadań oraz przyporządkowywać do nich konkretne zadania, oznaczać wykonane czynności oraz eksportować pełne listy TODO do plików TXT. Nie zabrakło również funkcji edycji i kasowania zbędnych pozycji, a także przeglądania list zadań wykonanych.

Poza wymienionymi już zaletami aplikacji wspomnieć należy również o jej niewielkich rozmiarach i niskim zapotrzebowaniu na zasoby systemowe. Co istotne, twórcy udostępnili wersje dla systemów operacyjnych Windows, Linux oraz Mac OS.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Prosty interfejs, dzielenia zadań na kategorie, minimalizacja do zasobnika systemowego
Brak
ocena użytkownika
17.02.2016 20:54 • Recenzja do wersji 0.2.642

Prosty i lekki program do tworzenia różnego rodzaju list. Minimalistyczny interfejs nie powinien sprawić nikomu problemów. Program nie jest zbyt zaawansowany w możliwości jednakże sprawdza się znakomicie. Plus za dzielenie zadań na kategorie, kolorowe ikony dla rozróżnienia grup oraz eksport do pliku tekstowego. Ponadto program możemy minimalizować do zasobnika systemowego. Sprawdza się znakomicie przy pakowaniu walizki. Działa płynnie i nie obciąża komputera.