r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Genetica 4.0.1

Strona główna Windows Grafika Akcesoria graficzne
Pobierz program Asystent pobierania włączony zabezpiecz pobieranie

Genetica to zaawansowane narzędzie, które szczególnie docenią osoby zajmujące się grafiką oraz tworzeniem stron internetowych. Za pomocą tej aplikacji można z łatwością stworzyć "niekończącą się" teksturę, którą można wykorzystać chociażby jako tło do strony albo przy innym projekcie.

Galeria programu

Program posiada wbudowanych około 200 przykładowych tekstur, które możemy wykorzystać w swoich pracach. Tworzenie dużych tekstur, bez widocznej linii "łączącej" przydaje się nie tylko przy tworzeniu grafiki do stron internetowych, ale także przy programowaniu gier albo różnorakich projektów związanych z grafiką. Każdy element tekstury można edytować, aby uzyskać niepowtarzalny efekt albo dopasować go idealnie pod swoje wymagania.

Aplikacja sama zadba o to, aby efekt wynikowy nie posiadał żadnych "szwów" i wydawał się jedną, niekończącą się teksturą. Użytkownik posiada możliwość wyboru rozdzielczości tworzonego obrazka, a przykładowe tekstury dołączone do aplikacji można modyfikować albo wybierać jedynie ich fragmenty. Poza tym możemy wzbogacać pliki wynikowe o dodatkowe efekty, animacje i inne, zaawansowane funkcje.

Uwaga!

  • Wersja testowa pozwala na korzystanie z programu przez 30 dni.
© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
Nikt nie napisał jeszcze komentarza, możesz być pierwszy!
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.