Genetica Genetica 4.0.1

Strona główna Windows Grafika Akcesoria graficzne
Pobierz ​program
zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

Genetica to zaawansowane narzędzie, które szczególnie docenią osoby zajmujące się grafiką oraz tworzeniem stron internetowych. Za pomocą tej aplikacji można z łatwością stworzyć "niekończącą się" teksturę, którą można wykorzystać chociażby jako tło do strony albo przy innym projekcie.

Program posiada wbudowanych około 200 przykładowych tekstur, które możemy wykorzystać w swoich pracach. Tworzenie dużych tekstur, bez widocznej linii "łączącej" przydaje się nie tylko przy tworzeniu grafiki do stron internetowych, ale także przy programowaniu gier albo różnorakich projektów związanych z grafiką. Każdy element tekstury można edytować, aby uzyskać niepowtarzalny efekt albo dopasować go idealnie pod swoje wymagania.

Aplikacja sama zadba o to, aby efekt wynikowy nie posiadał żadnych "szwów" i wydawał się jedną, niekończącą się teksturą. Użytkownik posiada możliwość wyboru rozdzielczości tworzonego obrazka, a przykładowe tekstury dołączone do aplikacji można modyfikować albo wybierać jedynie ich fragmenty. Poza tym możemy wzbogacać pliki wynikowe o dodatkowe efekty, animacje i inne, zaawansowane funkcje.

Uwaga!

  • Wersja testowa pozwala na korzystanie z programu przez 30 dni.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!