Genius — Song Lyrics & More

Strona główna Android Multimedia Inne programy multimedialne
Pobierz program
lub zeskanuj:

Genius — Song Lyrics & More to nieoceniona pomoc w momencie gdy chcemy w szybki sposób wyszukać słowa do słuchanej muzyki.

Zaraz po uruchomieniu mamy dostęp do wyszukiwarki oraz propozycji najpopularniejszych, wyszukiwanych utworów z tekstem oraz teledyskiem. Aplikacja pozwala nasłuchiwać otoczenie w celu rozpoznania słuchanej piosenki i wyszukania do niej słów. Dodatkowo współpracuje z popularnymi aplikacjami muzycznymi takimi jak chociażby Spotify czy też Google Play Muzyka.

Kolejną zaletą jest bardzo prosty w opanowaniu interfejs. Słuchaną piosenkę wraz z tekstem możemy udostępnić za pomocą serwisów społecznościowych. Aplikacja jak i oferowane przez nią opcje są dostępne za darmo.

© dobreprogramy

Publikacje powiązane

Najlepsze aplikacje na Androida z 2015 roku – nie tylko te najsłynniejsze

28
31.12.2015  •  Łukasz Maślanka

Aplikacji na urządzenia z Androidem jest dziś więcej, niż na jakąkolwiek inną platformę. W sklepie Google Play można spędzić godziny, szukając coraz to nowych programów. W 2015 r. w świecie Androida pojawiło się sporo perełek, na które warto zwrócić uwagę. Oto nasz wybór najciekawszych aplikacji na Androida, wydanych w kończącym się właśnie roku. Szukając programów na Androida wydanych w dobiegającym końca 2015 r., przyjęliśmy dwa kryteria wyboru. Po pierwsze, polecimy Wam kilka aplikacji z grona tych najbardziej znanych, pobieranych miliony razy przez użytkowników z całego świata. Po drugie…

Genius na Androida z funkcją automatycznego rozpoznawania muzyki

0
29.12.2015  •  Łukasz Maślanka

W aplikacji Genius na urządzenia z Androidem pojawiła się ciekawa nowość. Gdy włączymy muzykę, program samodzielnie rozpozna, jakiej piosenki słuchamy i pozwoli przeczytać tekst utworu. Gdy zainstalujemy najnowszą wersję Geniusa, w ustawieniach programu należy zaznaczyć opcję Rozpoznaj aktualnie słuchaną muzykę, a następnie dać aplikacji dostęp do powiadomień systemu. Później program działa w tle, a gdy włączymy muzykę, Genius sam poinformuje, że rozpoznał piosenkę i zaproponuje lekturę jej tekstu. Oczywiście pod warunkiem, że znajdzie ją w swojej bazie. Liczy ona jednak blisko 2 mln piosenek…

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
Nikt nie napisał jeszcze komentarza, możesz być pierwszy!
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.   
Polecamy w WP TechnologieWP TechnologieNetflix mówi, że ma czyste ręce. Nie zbieramy o was danych