r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Gentoo 2006.1

Strona główna Aktualności

30 sierpnia została wydana kolejna wersja systemu Gentoo oznaczona numerkiem 2006.1. Głównym założeniem tej dystrybucji jest optymalizacja oprogramowania pod kątem sprzętu użytkownika. System przeznaczony jest dla zaawansowanych użytkowników, którzy mogą poświęcić sporo czasu na kompleksowe przygotowanie stanowiska do pracy.

Gentoo 2006.1 zawiera wszystko co najlepsze z poprzednich wersji, czyli dobrą dokumentacje, elastyczność i stabilność działania. Nowością w tym wydaniu jest dostępność płyt instalacyjnych na wszystkie wspierane architektury. Poza tym zaktualizowano kompilator GCC do wersji 4.1.1, glibc do 2.4 oraz zoptymalizowano skrypty startowe.

Dystrybucja dostępna jest do bezpłatnego pobrania na wielu mirrorach oraz w sieci BitTorrent. Wszystkich zainteresowanych projektem odsyłamy na oficjalną stronę domową Gentoo.

r   e   k   l   a   m   a
© dobreprogramy
r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Komentarze

r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.   

Trwa konkurs "Ogól naczelnego", w którym codziennie możecie wygrać najnowsze maszynki systemowe Hydro Connect 5 marki Wilkinson Sword.

Więcej informacji

Gratulacje!

znalezione maszynki:

Twój czas:

Ogól Naczelnego!
Znalazłeś(aś) 10 maszynek Wilkinson Sword
oraz ogoliłaś naszego naczelnego!
Przejdź do rankingu
Podpowiedź: Przyciśnij lewy przycisk myszki i poruszaj nią, aby ogolić brodę.