r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

GeoGebra 6.0.414.0

Strona główna iOS Edukacja i nauka Matematyka, statystyka i informatyka

GeoGebra to cenione, bardzo rozbudowane narzędzie do nauki matematyki na wszystkich poziomach. W jednym pakiecie połączone zostały pomoce naukowe dla geometrii, algebry liniowej, statystyki, trygonometrii i analizy matematycznej.

W programie można korzystać z narzędzi do rysowania, kalkulatora graficznego i arkusza kalkulacyjnego. Widoki w trzech narzędziach są ze sobą powiązane i zmiany w jednym z nich od razu będą widoczne w pozostałych reprezentacjach projektu.

r   e   k   l   a   m   a

Społeczność skupiona wokół GeoGebry codziennie przygotowuje mnóstwo materiałów edukacyjnych, które można przeglądać i importować do swojego programu. Wiele z nich zawiera pełne lekcje, praktyczne przykłady zastosowania twierdzeń matematycznych lub atrakcyjne wizualizacje.

© dobreprogramy

Publikacje powiązane

GeoGebra pomoże Ci uczyć się matematyki, teraz także z kalkulatorem dla iPhone'a

11
OPROGRAMOWANIE 12.12.2016 | Anna Rymsza

Jeśli ktoś ma problemy z matematyką, warto by sięgnął po program GeoGebra, dostępny dla Windowsa, macOS, tabletach z Androidem i iPada. GeoGebra jest jednym z narzędzi wykraczających poza klasyczne metody nauczania z tablicą i kredą, które przy matematyce tracą sens. Aplikacja prezentuje matematykę jako przedmiot interaktywny, atrakcyjny wizualnie i dynamiczny. Do lżejszych prac warto zatrudnić kalkulator graficzny dla Androida, od niedawna działający także na iPhoneach. Programy te pokazują matematykę w taki sposób, by widoczne były powiązania między algebrą, geometrią, trygonometrią i…

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
Nikt nie napisał jeszcze komentarza, możesz być pierwszy!
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.