r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

GeoGebra Graphing Calculator 6.0.409.0

Strona główna iOS Edukacja i nauka Matematyka, statystyka i informatyka

GeoGebra Graphing Calculator to rozbudowany, mobilny kalkulator graficzny, który może pomóc przy rozwiązywaniu różnych problemów matematycznych. W aplikacji można rysować wykresy funkcji, tworzyć kształty geometryczne i przeprowadzać ich analizę, modelować dane statystyczne i przeprowadzać podstawowe działania analizy matematycznej.

Aplikacja pozwala wpisywać nazwy generowanych automatycznie kształtów w języku polskim, co jest znacznym ułatwieniem dla polskich uczniów. Zmiany wprowadzane w różnych widokach są automatycznie aktualizowane w innych miejscach w projekcie. Interaktywne funkcje, punkty i kształty doskonale się integrują.

Gotowe projekty można zupełnie za darmo udostępnić w chmurze GeoGebry.

© dobreprogramy

Publikacje powiązane

GeoGebra pomoże Ci uczyć się matematyki, teraz także z kalkulatorem dla iPhone'a

11
12.12.2016  •  Anna Rymsza

Jeśli ktoś ma problemy z matematyką, warto by sięgnął po program GeoGebra, dostępny dla Windowsa, macOS, tabletach z Androidem i iPada. GeoGebra jest jednym z narzędzi wykraczających poza klasyczne metody nauczania z tablicą i kredą, które przy matematyce tracą sens. Aplikacja prezentuje matematykę jako przedmiot interaktywny, atrakcyjny wizualnie i dynamiczny. Do lżejszych prac warto zatrudnić kalkulator graficzny dla Androida, od niedawna działający także na iPhoneach. Programy te pokazują matematykę w taki sposób, by widoczne były powiązania między algebrą, geometrią, trygonometrią i…

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
Nikt nie napisał jeszcze komentarza, możesz być pierwszy!
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.