r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

GeoGebra Math Apps 6.0.392.0

Strona główna Mac Edukacja i nauka Matematyka i statystyka
Pobierz program przy pomocy Asystenta pobierania Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

GeoGebra to wielokrotnie nagradzany kalkulator graficzny, który przyda się przy obliczeniach arytmetycznych, algebraicznych, geometrycznych, statystycznych, a także przy tworzeniu wykresów dwu- i trójwymiarowych. Na portalu twórców programu znajdziemy także materiały pomocnicze i lekcje w postaci filmów w języku angielskim.

Program ma ogromne możliwości, a przy tym jest relatywnie łatwy w obsłudze. Mogą z niego korzystać nauczyciele i uczniowie liceum oraz studenci. Wszelakie wprowadzone do GeoGebry obiekty wyświetlane mogą być w 3 reprezentacjach – graficznej, algebraicznej i komórkach arkusza kalkulacyjnego. Wszystkie są dynamicznie połączone, co pozwala na automatyczną aktualizację danych we wszystkich reprezentacjach.

r   e   k   l   a   m   a

Narzędzie doskonale nadaje się również do tworzenia rysunków pomocniczych w różnego typu projektach, prezentacjach itp. Poszczególne dane i obiekty nanoszone mogą być ręcznie na układ współrzędnych, jak również automatycznie po wpisaniu wzoru funkcji.

Instrukcje korzystania z GeoGebry można znaleźć na Wiki. GeoGebra daje możliwość zapisu gotowego projektu do pliku GGB, a także jego eksportu do formatu HTML, PDF, PNG, EPS, SVG i EMF. Po zalogowaniu można zapisywać je także w chmurze udostępnionej przez twórców programu.

© dobreprogramy

Publikacje powiązane

GeoGebra pomoże Ci uczyć się matematyki, teraz także z kalkulatorem dla iPhone'a

11
OPROGRAMOWANIE 12.12.2016 | Anna Rymsza

Jeśli ktoś ma problemy z matematyką, warto by sięgnął po program GeoGebra, dostępny dla Windowsa, macOS, tabletach z Androidem i iPada. GeoGebra jest jednym z narzędzi wykraczających poza klasyczne metody nauczania z tablicą i kredą, które przy matematyce tracą sens. Aplikacja prezentuje matematykę jako przedmiot interaktywny, atrakcyjny wizualnie i dynamiczny. Do lżejszych prac warto zatrudnić kalkulator graficzny dla Androida, od niedawna działający także na iPhoneach. Programy te pokazują matematykę w taki sposób, by widoczne były powiązania między algebrą, geometrią, trygonometrią i…

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
Nikt nie napisał jeszcze komentarza, możesz być pierwszy!
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.