GeoSetter GeoSetter 3.5.1

Strona główna Windows Grafika Akcesoria graficzne
Pobierz progra​m
zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

GeoSetter to darmowe narzędzie dla systemu Windows, które umożliwia wyświetlanie i manipulowanie danymi o miejscu wykonania zdjęcia oraz innymi informacjami zapisanymi w metadanych (IPTC/XMP/Exif) fotografii.

Program na bazie istniejących informacji wyświetla na mapach Google dokładną lokalizację, w której wykonane zostało zdjęcie, umożliwiając także ustawianie danych geograficznych w oparciu o punkt na mapie lub wprowadzone koordynaty geograficzne (długość, szerokość, wysokość nad poziomem morza). Aplikacja potrafi automatycznie uzupełniać dane IPTC i wartości wysokości poprzez pobranie z Internetu współrzędnych dla wskazanego przez użytkownika punktu na mapie. GeoSetter pozwala synchronizować zgromadzone w obrębie programu dane z trasami NMEA, GPX, PLT, Sony LOG, IGC i innymi. Możliwy jest również eksport danych do programu Google Earth.

GeoSetter z powodzeniem odczytuje i zapisuje fotografie w formatach JPEG/TIFF oraz tworzone przez aparaty cyfrowe pliki RAW - CRW, CR2 i THM (Canon), NEF i NRW (Nikon), MRW (Konica Minolta), PEF (Pentax), ORF (Olympus) , ARW, SR2, SRF (Sony) i RAF (Fujifilm), RW2 i RAW (Panasonic), RWL (Leica).

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!