Geocaching Intro

Strona główna Android Rozrywka i hobby Geocaching
Pobierz program
lub zeskanuj:

Geocaching Intro to wersja testowa rozbudowanej aplikacji dla osób bawiący się w Geocaching. Za jej pomocą możemy dołączyć do ogromnej społeczności miłośników poszukiwania skarbów i przygotowywania własnych skrzynek.

Geocaching to terenowa gra, która polega na odnajdywaniu ukrytych przez innych przedmiotów, a następnie zastępowaniu ich swoimi. O lokalizacji dowiadujemy się dzięki współrzędnym GPS i wskazówkom, które pomagają odnaleźć dokładne miejsce ukrycia skarbu.

Przygodę z Geocaching Intro rozpoczynamy od zalogowania się na konto, możemy również skorzystać z logowania za pomocą Facebooka. Po chwili ujrzymy mapę z zaznaczoną naszą lokalizacją oraz najbliższymi skrzynkami. Do wyboru jest też podgląd w formie listy.

Aplikacja posiada zbiór krótkich poradników wideo, które pomogą nam zrozumieć zasady jakimi kieruje się społeczność Geocachingu. Każda ze skrzynek jest wzbogacono o krótki opis, czasem ze zdjęciami oraz komentarze osób, które już ją znalazły.

Interfejs programu bardzo dobrze wpisuje się w specyfikę Androida. Jeżeli Geocaching Intro przypadnie nam do gustu, możemy zdecydować się na wykupienie abonamentu, zapewniającego dostęp do opcji premium. Ich opis znajdziemy w aplikacji.

© dobreprogramy

Publikacje powiązane

Złoto dla zuchwałych, czyli tajemnica zaginionego pociągu i programy dla poszukiwaczy skarbów

31
20.08.2015  •  Maciej Olanicki

Wyobraźnię wielu pobudza od kilku dni historia o tajemniczym pociągu z czasów II wojny światowej. Skład wypełniony złotem i bronią miał wiosną 1945 r. wyjechać z Wrocławia i zostać ukryty przez nazistów w tunelu nieopodal zamku Książ. Legenda rozpaliła umysły za sprawą osób, które utrzymują, że odnalazły ów pociąg-widmo i oczekują za znaleźnego za informację o jego położeniu. My już znamy prawdopodobną lokalizację tego tunelu. Podpowiadamy też co może się przydać jeżeli sami chcielibyście zostać poszukiwaczem skarbów. Historia tajemniczego pociągu znana jest od dawna. W ostatnich dniach…

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
Nikt nie napisał jeszcze komentarza, możesz być pierwszy!
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.   
Polecamy w WP TechnologieWP TechnologieRecenzja Xiaomi Mi Mix 2S. Naprawdę świetnie, ale jeszcze bez perfekcji