r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Geocaching Pro 2.2.7.0

Strona główna Windows Phone Akcesoria

Geocaching Pro to aplikacja przeznaczona dla miłośników Geocaching. Współpracuje z takimi usługami jak geocaching.com, opencaching.com (w tym .pl) oraz geocaching.su.

Przy pierwszym uruchomieniu aplikacji wybieramy z jakich serwisów chcemy korzystać. Logowanie jest możliwe jedynie w przypadku geocaching.com. Następnie ujrzymy mapę, która wskaże nam ukryte skarby w naszej okolicy. Oznaczone je różnymi symbolami, niestety zabrakło legendy tłumaczącej jej znaczenie. Przy każdym punkcie znajdziemy takie informacje jak opis, logbook, zdjęcia, czy też szczegóły. Z poziomu dolnej belki możemy dodawać i sprawdzać wypointy, a także korzystać z podpowiedzi.

Galeria programu

Ponieważ aplikacja bazuje na mapach systemowych, wystarczy je pobrać do pamięci urządzenia, aby móc korzystać z nawigacji w trybie offline. Podobnie jest z informacjami o skrzynkach.Niestety nie mamy możliwości wyboru map, a te dostarczone przez Microsoft i Nokię nie zawsze sprawdzają się w terenie. Interfejs Geocaching Pro przetłumaczono na język polski. Dodatkowo w aplikacji znajdziemy możliwość tłumaczenia opisów, w przypadku gdy są w innym języku. Z opcji podstawowych aplikacji Geocaching możemy skorzystać za darmo. Edycja Geocaching Pro wiąże się z wydatkiem.

r   e   k   l   a   m   a
© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
Nikt nie napisał jeszcze komentarza, możesz być pierwszy!
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.