r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Geometric Alley 1.3.1

Strona główna Android Gry Zręcznościowe

Geometric Alley to osadzona w kosmicznej scenerii gra zręcznościowa na urządzenia z Androidem.

Gry tego typu na Androida często mają to do siebie, że słysząc o kolejnej zręcznościówce do głowy przychodzi myśl “Znowu?”. A jednak, gdy spróbować się wgryźć w kolejną nowość okazuje, że potrafi wciągnąć, choć pomysł wydaje się być znany i oklepany z każdej strony.

r   e   k   l   a   m   a

Właśnie takie odczucia towarzyszą grze Geometric Alley. Tego typu produkcji pełno jest w sklepie Google Play, a mimo to gra potrafi mocno wciągnąć. W aplikacji trafiamy do kosmicznie wyglądającej planszy, a sterujemy małym kwadratem. Musimy przeskakiwać z pola na pole, ale nie ma lekko - zapadają się one pod naszym ciężarem, a na dodatek wokół naszej drogi krążą ciężkie kule. Zderzenie z nimi oznacza koniec gry, podobnie jak upadek w przestrzeń. Teoretycznie prosta Geometric Alley okazuje się zatem rozgrywką dla cierpliwych, zwinnych i sprytnych.

Wyniki osiągane w Geometric Alley można synchronizować w google’owej chmurze, aplikacja integruje się bowiem z usługą Gry Google Play. Warto też dodać, że w grze musimy się liczyć z reklamami, które często potrafią zirytować, bo zajmują cały ekran smartfonu.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
Nikt nie napisał jeszcze komentarza, możesz być pierwszy!
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.