r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Gestures Beta 2.1.1.11

Strona główna Windows Phone Narzędzia

Gestures Beta to niewielka aplikacja dedykowana smartfonom z serii Lumia. Za jej pomocą dodamy do naszego telefonu obsługę kilku gestów, przydatnych podczas rozmowy i przychodzących połączeń.

Galeria programu

Ekran główny aplikacji ogranicza się do jednego okna. Możemy w nim zaznaczyć, który z gestów chcemy aktywować (domyślnie zaznaczone są wszystkie). Wśród nich znajdziemy: wyciszenie dzwonka poprzez obrócenie telefonu, odebranie połączenia po przyłożeniu telefonu do ucha, przełączenie rozmowy na tryb głośnomówiący po odstawieniu telefonu, wyciszenie mikrofonu, gdy odłożymy telefon ekranem do dołu.

Jak na wersję beta gesty sprawdzają się bardzo dobrze. Trzeba pamiętać, że ich działanie zależy też od urządzenia np. wymaga obecności żyroskopu. Aplikacja dostępna jest za darmo. Gestures Beta to ciekawy projekt, szkoda że ograniczony do urządzeń z serii Lumia. Podobne rozwiązania od dawna można odnaleźć w systemach konkurencji.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
Nikt nie napisał jeszcze komentarza, możesz być pierwszy!
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.