Gesundheit! 1.0.2

Strona główna Android Gry Logiczne i karciane
Pobierz program
lub zeskanuj:

Gesundheit jest niemieckim zwrotem, oznaczającym mniej więcej tyle, co nasze polskie na zdrowie. Sama gra zaś jest uroczą produkcją należącą do grona gier logicznych, w której pokierujemy losami zielonej świnki z katarem. Gra zdobyła uznanie graczy

Rozgrywkę otwiera nam wesołe wprowadzenie z różowymi świnkami, które, nucąc, biegną przez miasteczko. Po chwili dołącza do nich nasz bohater, nie potrafiący jednak powtórzyć melodii z powodu dokuczającego mu kataru i kichania. Jego towarzysze wyśmiewają go, jednak sytuacja w filmiku szybko się zmienia, kiedy okazuje się, że tylko on może zwalczyć zagrażające wszystkim złe wirusy.

Sterowanie w grze odbywa się za pomocą dotknięć ekranu. Nasza świnka podąży dokładnie w to miejsce, w które uderzymy palcem, o ile nie napotka po drodze na przeszkody w postaci odgradzającej drogę rzeki, sideł czy potworów. Te ostatnie będą największą zmorą gracza, bowiem obudzone, gonią za naszym bohaterem i trzeba nie lada zręczności, by się ich pozbyć.

Niejednokrotnie gracz będzie musiał utorować sobie drogę na przód za pomocą... smarknięć. Pozwalają one na przełączanie rozmaitych przycisków i wabienie w konkretne miejsce potworów. W trakcie ucieczki są niezbędne do przeżycia – odciągają od bohatera uwagę wroga i kierują go w stronę wysmarkanej, zielonej flegmy.

Aby zakończyć poziom, gracz musi zwabić potwora w sidła, które go unieszkodliwią. Można także otrzymać dodatkowe punkty za zebranie wszystkich umieszczonych na poziomie gwiazdek.

Gra składa się z 40 poziomów, jednak dostęp do wszystkich otrzymamy dopiero po wykupieniu pełnej wersji gry za 8,41 złotych. W innym przypadku dostępne jest jedynie pięć pierwszych zagadek.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
Nikt nie napisał jeszcze komentarza, możesz być pierwszy!