Get Icons Get Icons 2.5

Strona główna Windows Grafika Inne programy graficzne
Pobier​z program
zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

Get Icons to darmowe narzędzie, z pomocą którego możliwe jest wyodrębnienie ikon w zasadzie z dowolnych programów (plików wykonywalnych EXE) i bibliotek DLL.

Aplikacja jest bardzo prosta w użyciu i jej obsługa nie powinna nikomu sprawić trudności. Okno programu składa się m.in. z poręcznego eksploratora, za pomocą którego możemy z łatwością odnaleźć katalog z aplikacją i poprzez wskazanie odpowiedniego pliku wykonawczego lub biblioteki przejść do panelu z wyborem ikony - jeśli w danym pliku "zaszytych" jest więcej niż jedna ikona, program wyświetli wszystkie dostępne grafiki.

Po namierzeniu ikony, którą chcemy zapisać, wystarczy ją wskazać i za pomocą przycisku 'Save' wskazać miejsce zapisu. Możemy także za pomocą funkcji 'Save All' zapisać od razu wszystkie odnalezione grafiki. Pewnym minusem Get Icons jest to, że jedynym formatem, do którego możemy dokonać zapisu jest ICO - jeśli więc chcielibyśmy wykorzystać ikony w innej formie i potrzebujemy ich w formacie PNG, BMP lub JPG potrzebny będzie dodatkowy konwerter.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!