Get Tube Get Tube 7.5.1

Strona główna Mac Multimedia Pobieranie filmów
Pobierz ​program
Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

Get Tube to prosta, darmowa aplikacja przeznaczona do przeglądania materiałów na YouTubie i pobierania ich w postaci plików dźwiękowych lub filmów.

Program umożliwia oglądanie strony serwisu z filmami tak, jak można to robić w przeglądarce internetowej, jednak bez możliwości wyjścia poza YouTube'a. Jeśli użytkownik trafi na interesujący film, może go natychmiast pobrać, klikając jeden przycisk i wybierając, czy zapisany ma zostać tylko dźwięk czy dźwięk z obrazem. Dzięki takiemu rozwiązaniu użytkownik ma prawo wyboru interesującego go materiału, zanim rozpocznie jego pobierania. Pobierania można kolejkować, można także automatycznie dodawać dźwięk do biblioteki iTunes i wybrać miejsce, w którym będą zapisywane pobrania.

Istnieje również inna możliwość można wpisać lub wkleić w odpowiednim miejscu bezpośredni link do klipu, a następnie wydać komendę Download, aby pobrać film.

Darmowa wersja programu pozwala pobierać filmy w rozdzielczości 720p i zapisuje je w formacie MP4. Pełna wersja programu kosztuje 5 euro i znosi to ograniczenie.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!